Rozbudowa notebooka

  Napędy do
   notebooków

   Pamięci do
   notebooków

   Baterie do
   notebooków


Serwis

  Serwis komputerów PC

  Serwis palmtopów


Sklep internetowy

  Zapraszamy do sklepu


Kontakt
Wyslij wiadomość GG

...::: Profesjonalny serwis notebooków, naprawa wszystkich marek laptopów, komputerów PC, monitorów i palmtopów :::... 

Witamy na naszej stronie internetowej

Jesteśmy firmą działajacą na dynamicznie rozwijającym się rynku usług IT.
Dzięki wieloletniemu doświadzczeniu, ciągle pogłebianej wiedzy wiemy, jak
zapewnić profesionalne usługi i wybrać najdogodniejsze rozwiązanie dla klienta.
Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę - poczowszy od drobnych napraw, poprzez złozone naprawy płyt głównych i serwisowaniem całych "parków" komuterowych u klienta.Naszymi klientami są osoby prywatne, małe i średnie firmy, ale również duże holdingi którym możemy zaproponować szybki czas reakcji i atrakcyjne ceny na usługi

Chętnie również współpracujemy z innymi firmami komputerowymi jako podwykonawcy napraw serwisowych sprzętu komputerowego.
Aby zostać naszym partnerem zapraszamy do rejestracji.
Zostań Partnerem serwisu

Nasze atuty to b.dobry dostęp do stoków magazynowych cześci, kreatywność,
praktyczna wiedza, kompleksowe usługi oraz zespół wykwalfikowanych serwisantów.

Nasza firma prowadzi naprawę laptopów, komputerów PC, monitorów oraz palmtopów (PDA).

Serwisujemy notebooki Acer, Actina, Asus, APLE, California Acces, Compaq, Clevo, Eurocom, Dell, Fujitsu Siemens, IBM, IPC, HP, Toshiba, Optimus, Digital, NEC, Gericom, Gateway, Mitac, Network, Sony, Samsung i inne.Naprawa płyt głównych
Płyta główna to najdroższa część naszego laptopa. W większości serwisy oferują jedynie wymianę uszkodzonej płyty na nową tka wymiana koszt w wysokości od 2500 do 4000 tyś zł netto. Nasza firma oferuje naprawy płyt głównych do poziomu podzespołów. Wymieniamy układy scalone, gniazda płyty głównej oraz inne elementy elektroniczne. Naprawiany kontrolery PCMCIA i układy grafiki. Ew. proponujemy klientom zakup używanych ale sprawnych płyt gł. w atrakcyjnych cenach.

Naprawa matryc LCD
Matryca jest najdelikatniejszą a tym samym najbardziej podatną na uszkodzenia częścią laptopa. Czasami wystarczy zbyt mocny wstrząs lub upadek aby matryca uległa uszkodzeniu. Oferujemy naprawy w zakresie:
- wymiany świetlówek
- naprawiamy elektronikę matryc
- przywrócenia połączenia pomiędzy matrycą a elektroniką ekranu
- wymiany taśmy łączącej płytę z ekranem LCD
- oferujemy uzywane matryce w atrakcyjnych cenach.

Wymiana twardych dysków, odzyskiwanie danych.
W przypadku wymiany dysku na większy na życzenie klienta przegrywamy dane ze starego dysku na nowy.Dodatkowo oferujemy:
- matryce 12", 13,3", 14,1", 15", 15.4", "17"
- kości pamięci 64MB,128MB, 256MB, 512MB,1024MB
- płyty główne
- napędy FDD, CD, DVD, COMBO (DVD CD RW), DVD R/RW
- wymiana klawiatur
- dyski twarde 20 - 200 GB
- zasilacze sieciowe i samochodowe
- nowe baterie
- istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu starych cześci jak również całych laptopów (sprawnych lub niesprawnych)
- chcesz poznać ceny części ? wyślij email z zapytaniem serwis


Regeneracja zużytych baterii

Akumulator jest w notebooku elementem podlegającym stałej i nieuchronnej degradacji. Przeciętny akumulator NiMh wytrzymuje ok. 600 naładowań i rozładowań. Potem jego pojemność wynosi ok. 10% pojemności nominalnej. Konieczy staje się więc zakup nowego akumulatora. Aby zakupić nowy akumulator wyślij do nas mail z podaniem modelu i parametrów bateri. mail.Po jego otrzymaniu prześlemy naszą ofertę. Można również zregenerować instniejący akumulator. W istocie taka regeneracja jest czasami lepsza niż zakup nowego akumulatora. Po pierwsze - regeneracja wykonywana przez nas polega na wymianie wszystkich ogniw w akumulatorze na nowe.Instalowane ogniwa są renomowanych firm takich jak GP i Panasonic, praktycznie więc klient otrzymuje nowy akumulator w starej obudowie. Po drugie - kupując nowy akumulator do notebooka starszej generacji - 3 i więcej lat - narażamy się na kupno akumulatora przechowywanego w niewłaściwy sposób, ze zleżałymi ogniwami o zmiejszonej trwałości. Po trzecie - często do starszych notebooków fabrycznych akumulatorów dostać już nie można. Po zakończeniu produkcji notebooka producenci często przestają wytwarzać podzespoły wymuszjąc w ten sposób wymianę sprzętu na nowy. Usługa regeneracji trwa ok 5 dni. Cena uzależniona jest od ilości ogniw w baterii. Przybliżona wartość jednego ogniwa to 45-55 zł netto za ogniwo NiMH lub Ni Cd. Na regenerowane baterie udzielamy 3 miesiące gwarancji. Aby wymienić ogniwa należy przesłać niesprawną baterię do firmy. Po regeneracji dostarczymy baterię wraz z pisemną gwarancją oraz Fakturą Vat na naszą usługę. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:serwis


MODERNIZACJE
Instalacja Pamięci RAM przyspiesza znacznie pracę notebooka a często jest konieczna do instalacji nowego oprogramowania .Koszt pamieci jest uzalezniony od typu pamieci akceptowanej przez komputer. Generalnie im starszy notebook tym droższe do niego rozszerzenie. W przypadku zakupu kilku modułów jest możliwa instalacja u klienta - na terenie miasta Warszawy lub wysyłką pocztową wraz z instrukcją montażu. Aby dowiedzieć się o cenę i jakie moduły można zainstalować w konkretnym modelu notebooka proszę wysłać do nas E-maila lub zadzwonić.
Instalacja dysków twardych. W większości notebooków można zainstalować większy dysk twardy niż jest tam instalowany przez producenta. Czasami instalacja wymaga upgradu BIOSu notebooka lub programowego rekordu BOOT, koniecznego dla kontrolera do zauważenia dysku o większej pojemności niż oryginalny. Wymagana jest także ponowna instalacja driverów do obsługi karty graficznej, karty muzycznej, obsługi napędu CD-ROM, złącz PCMCIA oraz kart PCMCIA, a tkże wskaźnika - pointing device. Konieczna jest także znajomość wydajności prądowej magistrali zasilającej twardy dysk - chodzi o to, aby dysk o większej pojemności, a więc pobierający przy starcie wiekszy prąd, nie obciążał za bardzo przetwornicy napięcia zasilającej notebooka - włożenie w notebooka zbyt dużego dysku twardego spowodować może nawet uszkodzenie płyty głównej komputera!
Wyposażamy laptopy w karty PCMCIA i mini PCI. Większość notebooków posiada wejścia na karty PCMCIA. Można tam zainstalować MODEMY do komunikacji z INTERNETEM, karty sieciowe do komunikacji między komputerami a także inne karty - np. ISDN,SDI, czytnika kart pamięci, dyski flash, karty WiFi, karty bluetooth, sterowniki przemysłowe i inne.
Wyposażamy notebooki w napędy optyczne. Starsze notebooki nie posiadają napędów CD-ROM. Można je zainstalować w notebooku na dwa sposoby - przez port LPT (port drukarki) lub przez slot PCMCIA. Nowsze modele na ogół posiadaja wewnętrzne wnęki na napędy.

Na wszystkie naprawy w naszym serwisie udzielamy pisemnej gwarancji !!!


Procedura zgłoszeń serwisowych

Zapraszamy do naszego serwisu (pon-pt 9.30-18.30h ) w celu wykonania diagnozy usterki. Komputer można również dostarczyć do serwisu za pośrednictwem Poczty Polskiej lub spedycją. W takim przypadku powinien być on zaopatrzony w opis uterki i kontakt do właściciela abysmy mogli po wykonaniu diagnozy przekazać informacje o uszkodzeniu i kosztach naprawy. Gotowy formularz można pobrać w tym miejscu ...
W wyjątkowych sytuacjach istnieje mozliwość dojazdu do klienta (jedynie na terenie Warszawy). Diagnoza jest bezpłatna, jedynie w przypadku nie podjęcia naprawy (i braku takiej możliwości) pobierana jest opłata za "oględziny" w wysokości 30 zł netto. Istnieje również możliwośc odpłatnego wypożyczenia sprzętu zastępczego.

Nasz firma oferuje Państwu wszechstronne usługi w zakresie informatyki.

1. Obsługa informatyczna firm oraz klientów prywatnych
- konserwacja sprzętu
- czyszczenie drukarek, zasilaczy, napędów CD
- kontrola poprawności danych na dysku twardym
- defragmentacja dysków
- usuwanie usterek technicznych
- instalacja / konfiguracja systemów operacyjnych i sterowników
- instalacja / konfiguracja, pamięci, napędów optycznych, kart rozszerzeń
- instalacja / konfiguracja, urządzeń peryferyjnych
- usuwanie wirusów z systemów komputerowych
- wymiana podzespołów i modernizacja zestawów komputerowych
- przeglądy techniczne sprzętu komputerowego
- doradztwo w zakresie komputeryzacji
- tworzenie kopii bezpieczeństwa
- czyszczenie rejestrów systemowych
- wymiana materiałów eksploatacyjnych
-szkolenia pracowników z zakresu codziennej obsługi sprzętu i oprogramowania,

naprawa sprzętu
- naprawy komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, palmtopów oraz wszelkiego rodzaju osprzętu

- instalacja i konfiguracja oprogramowania
- podstawowe szkolenia z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania

2. Internet
- instalacje modemów telefonicznych
- konfiguracje połączeń DialUp oraz CallBack
- instalacja / konfiguracja poczty elektronicznej
- konfiguracje urządzeń SDI, Neostrada, Chello

3. Naprawa palmtopów
- naprawa pogwarancyjna PDA: HP, ACER, Fujitsu Siemens, MIO oraz inne
- naprawa złącz
- wymiana i naprawa płyt

Nasze dyplomy i certyfikatyRegulamin serwisuNasz adres

Pasja Notebook Serwis
ul. R. Mielczarskiego 5 02-798 Warszawa
kom. 0602823325
tel. (22) 8555955

Copyright ©2004 serwis.az.pl

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie . Niniejszy serwis www ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl kodeksu cywilnego.